Czas na ostateczne już rozstrzygnięcia w ramach 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Ostatnie dzisiejsze spotkanie w ramach tych rozgrywek będzie to potyczka pomiędzy Chelsea z Atletico. Pierwszy gwizdek sędziego tego meczu zaplanowano na godzinę 21:00.

Darmowy stream meczu Chelsea – Atletico Madryt

Darmowy stream meczu Chelsea – Atletico Madryt

Śmiało trzeba powiedzieć, że losy awansu do kolejnej rundy w żadnym przypadku nie są jeszcze przesądzone. Bowiem pierwszy pojedynek pomiędzy tymi zespołami zakończył się skromnym zwycięstwem The Blues 1-0.

Chociaż trzeba powiedzieć, że na przestrzeni ostatnich tygodni ekipa Atletico zbyt dobrze się nie prezentowała. Na pewno nie na takim poziomie co każdy od nich by się spodziewał. Nie raz przecież tracili punkty.

Superbet bonus bez depozytu na start

Z drugiej strony Chelsea po zmienienie trenera radzi sobie całkiem dobrze. Ta ekipa regularnie punktuje i śmiało można powiedzieć, że nie raz powinna sprawić tutaj problemy swoim przeciwników. Bowiem w ofensywie mają ogromny potencjał oraz możliwości. Z drugiej strony w defensywie regularnie zachowują czyste konto.

Jak obejrzeć mecz Chelsea – Atletico Madryt online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Chelsea – Atletico Madrytonline i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Chelsea – Atletico MadrytLiga Mistrzów21:00Oglądaj online
Poprzedni artykułTransmisje Ligi Mistrzów na żywo w internecie – 16 marca
Następny artykułFA Cup na żywo w internecie: Mecz Leicester – Manchester United online – 21 marca
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.