Bukmacher Forbet w dniu 2 kwietnia zwiększa wygrane dla swoich graczy. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygranej o 12%.

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Promocja bukmacherska – większa wygrana

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał przynajmniej jednego depozytu. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w dniu 2 kwietnia i to w godzinach 15:00 – 21:00. I to właśnie w tym okresie musimy zawrzeć kupon, aby liczyć na większą wygraną u bukmachera.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Poza tym kupon musi spełniać spełniać jeszcze takie warunki jak:

  • muszą na nim znajdować się minimum trzy zdarzenia
  • – kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30
  • wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej
  • kupon musi zostać zawarty za środki własne, wykluczone jest granie środkami bonusowymi
  • kupon został rozliczony jako wygrany

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.

A na pewno warto jest skorzystać tej promocji, ponieważ , ponieważ jest co typować. Tym bardziej, że w takich ligach jak: Premier League, LaLiga, Serie A czy też LOTTO Ekstraklasa pojedynki ligowe rozgrywane są w środku tego tygodnia.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTransmisje spotkań ligowych online za darmo – 2 kwietnia (wtorek)
Następny artykułDarmowe streamy online na środę – 3 kwietnia
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.