Legalny bukmacher eWinner PL z okazji Mistrzostw Świata w siatkówce nagradza wszystkich typerów za typowanie spotkań. Łącznie na każdego gracza może trafić nawet 120 PLN.

Bonusy na Mistrzostwa Świata 2022 w siatkówce od eWinner
  • Bonusy na Mistrzostwa Świata 2022 w siatkówce od eWinner

A trzeba powiedzieć, że ciekawych spotkań na pewno nie zabraknie w pierwszej części, bo przed nami takie starcia, jak m.in. Polska – Meksyk, Włochy – Turcja, Argetyna – Holandia, Iran – Egipt.

Trzeba mieć jednak na uwadze, że akcja promocyjna „Freebet 120 PLN na MŚ” składa się z okresów rozliczeniowych, a są one dostępne w nastepujach dniach:

  • 26 – 28 sierpnia
  • 29 sierpnia – 4 września
  • 5 – 11 września

Typer, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.eWinner.pl i to przed zagraniem pierwszego kuponu

120 PLN na Mistrzostwa świata w siatkówce

Warunki oferty promocyjnej „Freebet 120 PLN na MŚ” są niezwykle proste. A mianowicie wystarczy zagrać kupon AKO za równa kwotę 99 PLN.

Lecz warto jest mieć na uwadze, że na kuponie muszą znajdować się same mecze z siatkówki, a kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 1.50.

Darmowy bonus bez depozytu. kod promocji: BETONLINE

Każdy typer podczas okresu rozliczeniowego może liczyć na jeden bonus o wartości 40 PLN. To sprawia, że podczas każdego okresu rozliczeniowego na konto gracza może trafić nawet 120 PLN i to bez znaczenia, jak kupon został rozliczony.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Legalny bukmacher eWinner PL na sam start oferuje graczom następujące bonusy na start:

  • pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN
  • premia za drugi depozyt do 500 PLN

Wspomniany pakiet powitalny jest aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego — BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil i tym samym nie sprawi nikomu żadnych problemów.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy kod promocyjny w STS. 1640 PLN na start
Następny artykułNajlepsze oferty dla stałych graczy – Etoto
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.