Czas na ostatnie spotkanie w fazie grupowej Polaków. Rywalem Biało – Czerwonych będą Szwedzi. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00.

Na pewno w lepszych nastrojach do tej rywalizacji przystąpią Szwedzi, którzy mają już pewny awans do kolejnej rundy. Jedynie wymiar zwycięstwa jest tutaj kwestią otwartą.

Polacy natomiast, jeśli chcą liczyć się w awansie do kolejnej rundy to te spotkanie muszą koniecznie wygrać. Każdy inny rezultat sprawi, że nie bieda mieli prawa gry już podczas tej imprezy.

bonus bez depozytu od sts

Przebieg tej rywalizacji w żadnym wypadku nie jest trudny do przewidzenia. Z pewnością Szwedzki oddadzą pole gry naszej reprezentacji, a sami skupią się na defensywie i szukaniu okazji do strzelania bramki z kontry.

Jak obejrzeć meczSzwecja – Polska online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję meczSzwecja – Polska online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Szwecja – PolskaEURO 202018:00Oglądaj online
Poprzedni artykułTransmisja meczu Czechy – Anglia na żywo w internecie – 22 czerwca
Następny artykułMecz Włochy – Austria na żywo w internecie – 26 czerwca
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.