Ciekawą ofertę dla swoich graczy oferuje bukmacher LvBet, w związku z imprezą ESL One Cologne w CS:GO, w której to dla graczy, którzy zagrają kupon na ten wydarzenie oferuje kupon bez podatku.

Promocja na E-sport u bukmachera

Promocja na E-sport u bukmachera

Udział w tej akcji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja trwa do 7 lipca, a swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy tej promocji jest to zagranie kuponu, na których będą znajdować się zdarzenia z ESL One Cologne w CS:GO, a kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera.

Użytkownik, który jej nie posiada może ją pobrać ze strony bukmacher LvBet, a następnie zainstalować.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W tej promocji bukmacher dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka kuponu jest dowolna, ale trzeba pamiętać, że kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Emocji na pewni nie zabraknie, ponieważ zapowiada się ciekawa impreza. Faworytami jest drużyna Astrali, ale jak to było podczas turnieju w Katowicach ktoś może sprawić niespodziankę.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo jego kupon został rozliczony jako wygrany może liczyć na większą wygraną o 14%.

Darmowy bonus na zakłady bukmacherskie:

Osoba, które nie posiada jeszcze konta u bukmachera LvBet i je założy może liczyć na darmowy bonus od bukmachera w wysokości 20 PLN.

Środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu, a będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze online z Wimbledonu na dzisiaj – 2 lipca (wtorek)
Następny artykułMeczyki: USA vs Polska stream online za darmo – 3 lipca (środa)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.