Czas na ostateczne rozsunięcia podczas fazy grupowej kwalifikacji do Mistrzostw Europy. Bowiem w niedzielę 17 listopada zostaną rozegrane pierwsze mecze ostatniej kolejki drogi na EURO. Ciekawie zapowiada się niewątpliwie rywalizacja na Stadion Rajko Mitić w Belgradzie, gdzie to Serbowie zmierzą się z Ukrainą.

Kwalifikacje Mistrzostwo Europy 2020: Darmowe streamy online za darmo

Kwalifikacje Mistrzostwo Europy 2020: Darmowe streamy online za darmo

Również ciekawie powinno być w drugim pojedynku grupy B, gdzie to Luksemburg podejmie Portugalię. warto jst podkreślić, że Portugalia jak i Serbia cały czas walczą o drugie miejsce i tym samym bezpośredni awans na EURO.

Luksemburg – Portugalia

Podopieczni Santosa chcąc myśleć o wyjeździe na Mistrzostwa Europy 2020 i nie patrzeć na rezultat drugiego spotkania pomiędzy Serbią z Ukrainą muszą ten mecz wygrać. Nie da się ukryć, że aspekty czysto sportowe zdecydowanie przemawiają za Portugalią, ale można być pewnym, ze tutaj gospodarze łatwo broni nie sprzedadzą.

Z pewnością piłkarze Luksemburga będą nastawieni podczas tego starcia na defensywę. I za wszelka cenną będą chcieli rywali wybić z rytmu. Bowiem podopieczni Santosa w czwartek pokazali woje możliwości, gdzie to rozbili Litwę 6-0.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

Serbia – Ukraina

Serbowie chcąc jeszcze myśleć o tym, żeby zagrać w finałach Mistrzostw Europy muszą wygrać swoje niedzielne spotkanie. Przyjdzie im zmierzyć się z Ukraina, która to ekipa nie miała sobie równych podczas tych elimanacji w grupie B.

Bowiem nasi wschodni sąsiedzi zanotowali sześć wygranych i raz zremisowali. Bilans bramkowy to 15-2. Niewątpliwie takie liczmy robią wrażenie. Tym bardziej, że mają przewagę chociażby pięciu oczek nad Portugalia! W dodatku Serbowie na pewno będą chcieli zrewanżować się za pierwszy pojedynek, gdzie to przegrali, aż 5-0!

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Luksemburg – PortugaliaKwalifikacje Mistrzostw Europy 15:00 Oglądaj online!
Serbia – UkrainaKwalifikacje Mistrzostw Europy15:00Oglądaj online!
Poprzedni artykułDarmowe streamy online, m.in. Izrael vs Polska – 16 listopada (sobota)
Następny artykułMeczyki online za darmo za darmo, m.in. Włochy vs Armenia – 18 listopada
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.