Najnowszą ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher eFortuna. Typerzy już na sam początek mogą liczyć na specjalny bonus o łącznej wartości 210 PLN.

2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna

2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna

W skład pakietu powitalnego u bukmachera eFortuna wchodzi: bonus za rejestrację bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN, premia za depozyt do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Podstawowa czynność, jaka należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces zajmie graczom dosłownie chwilę, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak m.in.imie i nazwisko.

Aktualny kod promocyjny u bukmacher eFortuna:

Chcąc liczyć na wyżej wymienione środki gracz koniecznie musi wpisać limitowane hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że wymienione bonusy automatycznie zostaną aktywowane.

Po poprawnej weryfikacji danych użytkownik otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. W dodatku nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby liczyć na te środki.

bonus bez depozytu od sts

Premia za wpłatę własną do 2000 PLN

Wszyscy typerzy, którzy dokonają depozytu na zakłady bukmacherskie Fortuna będą mogli liczyć na darmowe środki, a dokładnie mówiąc otrzymają premie 100% za depozyt:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 750 PLN. W prezencie powitalnym otrzyma bonus równowartość tej kwoty.

Dodać jest warto, że maksymalna kwota na jaka może liczyć każdy typer to, aż 2000 PLN.

Cashback na start do 210 PLN:

Gracz, który dokonał pierwszej wpłaty będzie mógł liczyć na Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. A promocją jest objęty zarówno kupon SOLO, AKO, ale też i MAXIKOMBI.

Wówczas, jeśli zakład okazał się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza, zaś w przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej gotówki. Maksymalna kwota, na jaka będzie mógł liczyć gracz to aż 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecz Śląsk Wrocław vs Cracovia Kraków na żywo w internecie – 2 października [piątek]
Następny artykułStream meczu Portugalia – Hiszpania za darmo online – 7 października [środa]
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.