Przed nami Finał Pucharu Polski, który zostanie rozegrany 2 maja na PGE Narodowym, na którym to wystąpią drużyny Lechii Gdańsk oraz Jagiellonii Białystok. Z tej okazji bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy.

LvBet rozdaje bonusy za kupon na Finał Polski

LvBet rozdaje bonusy za kupon na Finał Polski

Akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz C co dokonali wcześniej minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywał Warunkiem podstawowym tej akcji jest zawarci kuponu w dniu 2 maja do godziny 16:00, czyli momentu rozpoczęcia się pojedynku finałowego Pucharu Polski.

Podczas tej promocji bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia typu 1 x 2, na pojedynek finałowy. Stawka za jaki musi zostać zawarty kupn nie może być mniejsza niż 50 PLN. Bukmacher dopuszcza zarówno kupony wielozdarzeniowe jak i pojedyncze, ale musi na nich znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z finału Pucharu Polski.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher przyzna Ci dodatkowe bonusy:

-30 PLN, bramka w drugiej połowie lub doliczonym czasie gry
-50 PLN mecz zakończy się remisem 0-0
-40 PLN za czerwoną kartkę dla Łukasika lub Tarasa lub obu;
-40 PLN za bramkę zdobytą lewą nogą przez Haraslina lub Guilherme;
-150 PLN za hattrick Arvydasa Novikovasa lub Flavio Paixao;
-200 PLN, jeśli trener Stokowiec lub Mamrot zostaną odesłani na trybuny.

Z tej akcji natomiast są wykluczone wszystkie kupny zagrane za środki bonusowe oraz z wykorzystaną opcją Cash – out.

Graz, który spełnia powyższe warunki promocji, a także jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany może liczyć na dodatkowe bonus od bukmachera:

Ewentualny bonus trafi na konto gracza w formie środków bonusowych do 6 maja do godz. 17:00. Chcąc je wypłacić należy dokonać czterokrotnego obrotu kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Europejska i nie tylko online – 2 maja (czwartek)
Następny artykułDarmowe streamy na spotkania ligowe – 3 maja (piątek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.