Czas na mecze reprezentacyjne. W środowy wieczór o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacjami Polski i Ukrainy.

tream za darmo na żywo meczu Polska – Ukraina

Stream za darmo na żywo meczu Polska – Ukraina

Nie trudno spodziewać się tego, że w obu zespołach szansę na grę dostaną zmiennicy, którzy na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Brzęczek już zapowiedział, że podczas środowego pojedynku zabraknie Lewandowskiego, który otrzyma wolne.

Patrząc na występy obu tych zespołów w meczach październikowych to lepiej można powiedzieć, że zaprezentowali się Bialo – Czerwoni, którzy wygrali pojedynki z Finlandią i Bośnią.A do tego dołożyli remis z Włochami.

STS bonus na start bez wpłaty

Natomiast Ukraińcy najpierw zanotowali bolesną porażkę z Francuzami 7-1, następnie musieli uznać wyższość Niemców 2-1. W trzecim meczu natomiast sprawili sporą niespodziankę, gdzie to pokonali Hiszpanów 1-0.

Jak obejrzeć mecz Polska – Ukraina online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Polska – Ukrainai oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Polska – UkrainaMecz towarzyski20:45Oglądaj online

Poprzedni artykułGdzie transmisja meczu Pogoń Szczecin – Podbeskidzie Bielsko Biala za darmo w internecie – 9 listopada (poniedziałek)
Następny artykułPortugalia – Francja: Darmowy stream meczu online – 14 listopada (sobota)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.