Warto jest dodać, że w środę czeka nas niezywkle ciekawy pojedynek. Dokładnie mówiąc zostaną rozegrane derby Manchesteru. Na Old Trafford miejscowa ekipa United podejmie City. Dodać trzeba, że te starcie zostanie rozegrane w ramach potyczki półfinałowej w EFL Cup. Pierwszy gwizdek sędziego tego pojedynku zaplanowano na godzinę 20:45.

EFL Cup: Mecz Manchester United – Manchester City na żywo

EFL Cup: Mecz Manchester United – Manchester City na żywo

Na samym początku warto jest dodać, że na tym etapie rozgrywek nie ma rewanży. To wszystko sprawia, ze przegrywająca drużyna odpada.

Oba zespoły spotkały się ze sobą blisko miesiąc temu. Tylko, że miało to miejsce w rozgrywkach Premier League. Wówczas spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. I trzeba dodać również fakt, że nic ciekawego w meczu tam się nie działo.

Smaczku temu pojedynkowi dodaje na pewno fakt, że obie drużyny podczas ostatnich konfrontacji regularnie punktowały. Obie ekipy z Manchesteru zanotowały po cztery wygrane i jeden remis.

STS bonus na start bez wpłaty 2021

Owszem większy potencjał, możliwości i klase piłkarze są w ekipie przyjezdnych. Jednak z drugiej strony Czerwonych Diabłów na pewno nie może lekceważyć, ponieważ ten zespół już nie raz pokazał się z dobrej strony.

Jak obejrzeć mecz Manchester United – Manchester City online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Manchester United – Manchester City online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Manchester United – Manchester CityEFL Cup20:45Oglądaj online
Poprzedni artykułRanking ekspertów sportów zimowych w STS z pulą 25 000 PLN
Następny artykułStreamy meczów w internecie za darmo – 9 stycznia
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.