Bukmacher Fortuna oferuje promocje swoim graczom „Hokejowy pewniak”. Wystarczy zagrać trzy kupony, na których będzie znajdować się minimum jedne typ z NHL, aby otrzymać darmowy bonus.

Fortuna bonus 10 PLN

Fortuna bonus 10 PLN

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 18 do 20 października. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywany.

Bukmacher Fortuna dopuszcza w akcji „Hokejowy pewniak” kupony:

  • SOLO
  • AKO
  • MAXIKOMBI

Na każdym z tych kuponie mogą znajdować się WYŁĄCZNIE typy z oferty przedmeczowej. Należy jednak wiedzieć, że na kuponie musi znajdować się typ z NHL.

Minimalna stawka kuponu to 10 PLN.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Fortuna przyzna darmowy bonus o wartości 10 PLN i to niezależenie od tego jak zostały rozliczone kupony. Pod warunkiem, że użytkownik spełnia powyższe warunki promocji.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom pakiet startowy, gdzie to już za samą rejestrację można otrzymać freebet o wartości 20 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może liczyć na bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że operator automatycznie dokona aktywacji tych bonusów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNapoli vs Verona: Darmowe meczyki online – 19 października (sobota)
Następny artykułStreamy za darmo online, m.in. Milan vs Lecce – 20 października (niedziela)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.