Legalny bukmacher STS oferuje aktywnym graczom promocję „4+1”, w której to można otrzymać darmowy zakład i tak co tydzień. Wystarczy zagrać cztery dowolne zakłady i to bez znaczenia jak zostaną one rozliczone, to i tak gracz otrzyma darmowego freebeta.

STS: Darmowy bonus 2020

STS: Darmowy bonus 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do odwołania. Natomiast należy pamiętać, że składa się zakresów rozliczeniowych, które trwają od każdego poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Każdy gracz na przestrzeni jednego etapu musi zagrać cztery kupony, które również muszą one zostać rozliczone w tym samym okresie. Bukmacher STS dopuszcza zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85.

Na kuponie mogą być typy przedmeczowe jak i LIVE. Niewątpliwie jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera STS jest bogata, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

betfan darmowy kod promocyjny

Warto jest wiedzieć, że każdy zakład promocyjny musi zostać zagrany za dokładną kwotę 11 PLN. Natomiast z oferty są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy freebet o wartości 11 PLN i to tak co tydzień! Freebet znajdzie się na koncie typera maksymalnie do pięciu dni od zakończenia okresu rozliczeniowego.

Aktualny kod promocyjny bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje na start swoim graczom następujące promocje: freebet bez wpłaty własnej o wartość 29 PLN oraz bonus równowartości pierwszego depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji tego pakietu powitalnego gracz obowiązkowo musi wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Później już takiej możliwości nie będzie posiadał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze online za darmo przez internet – 1 grudnia (niedziela)
Następny artykułDarmowe meczyki online w internecie – 2 grudnia (poniedziałek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.