Specjalną ofertą promocyjną oferuje graczom bukmacher STS, który przyznaje darmowe środki za obstawienie meczy. Wystarczy, ze typer zagra zakłady w czasie jednego tygodnia, aby niezależenie od ich rozliczenia otrzymać premię o wartości 30 złotych.

Bonus za darmo dla graczy

Bonus w STS za darmo dla graczy

Ta akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest graczom w dniach od poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Typer, który chce skorzystać z tej akcji musi się do niej zapiać. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W czasie trwania akcji dostępne są wyłącznie zakłady:

  • SOLO
  • MAXIKOMBI

Należy jednak mieć na uwadze, że kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Nowy legalny bukmacher Betclic – Bonus bez ryzyka cashback

Na każdym kuponie promocyjnym mogą znajdować się zdarzenia z dowolnej dyscypliny, jaką posiada bukmacher STS w swojej ofercie. Typy w dodatku mogą pochodzić z oferty przedmeczowej i LIVE.

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 2 złote. Jednak udziału w tej akcji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagra zakłady łączną kwotę 200 złotych, które spełniają powyższe warunki promocji otrzyma w zamian premię o wartości 30 złotych i to niezależnie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

Jaki kod promocyjny u bukmachera STS?

Aktualne hasło promocyjne u bukmachera STS to 'BETONLINE”. Gracz, który go wpisze podczas rejestracji konta otrzyma w zamian 29 złotych i to bez dokonania depozytu. To największy tego typu bonus ze wszystkich legalnych bukmacher online w Polsce.

Premię do 1200 złotych otrzyma natomiast gracz, który dokona pierwszego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMeczyki online za darmo Roma vs Lazio na żywo w internecie – 26 stycznia (niedziela)
Następny artykułAustralian Open. Darmowe streamy online w internecie – 27 stycznia (poniedziałek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.