W niedzielę 8 września dojdzie do rywalizacji chociażby pomiędzy Finlandią vs Włochami czy też Hiszpania podejmie Wyspy Owcze.

Darmowe meczyki na żywo

Darmowe meczyki na żywo

Jesteśmy na ostatniej wręcz już prostej z eliminacjami do Mistrzostw Europy. Drużyny chcąc myśleć o awansie do EURO nie mogą patrzeć na rywali, a tylko zdobywać punkty. A co dzisiaj warto jest obejrzeć?

Finlandia – Włochy

Jest to spotkanie na szczycie grupy J. Ponieważ zmierza się w potyczce liderzy Włosi oraz Finowie, którzy zajmują drugie miejsce. Obie ekipy do tego meczu przystąpią po wygranej w czwartek.

Finowie na własnym obiekcie pokonali Greków, gzie jedyną bramkę strzelił Pukki z rzutu karnego. Natomiast Włosi pokonali na wyjeździe z Armenię. Patrząc na pojedynki bezpośrednie to przemawiają one również za Włochami, którzy wygrali wszystkie ostatnie pięć spotkań. Pierwszy pojedynek zakończył się wygraną 2-0 Włochów.

Kod promocyjny Betfan

Hiszpania – Wyspy Owczy

Hiszpanie do tego pojedynku przystąpią jako zdecydowani faworyci. Podczas tego pojedynku nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną. Różnica klas jest ogromna pomiędzy tymi zespołami i to wszystko powinno być widoczne podczas tej batalii.

Z pewnością od pierwszej do ostatniej minuty będzie przeważać drużyna Hiszpanii. Goście skupią się do gry w defensywie i będą bronić z pewnością dostępu do swojej bramki. Jak to miało miejsce w pierwszym pojedynku goście mogą zagrać nawet piątką obrońców w tej batalii.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Finlandia – Włochy Eliminacje Mistrzostw Europy 20:45 Oglądaj na żywo!
Hiszpania – Wyspy Owczy Eliminacje Mistrzostw Europy 20:45 Oglądaj na żywo!
Poprzedni artykułMecze na żywo z eliminacji Mistrzostwo Europy – 7 września (sobota)
Następny artykułDarmowe streamy na żywo z eliminacji Mistrzostw Europy – 9 września (poniedziałek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.