Po dosyć długiej przerwie wracamy z rozgrywkami reprezentacyjnymi. I można powiedzieć, że rozpoczynamy z dużego „C”. Bowiem emocji już w czwartek na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do pojedynków pomiędzy Austrią, a Polską czy też Belgią z Rosją. Zobacz, gdzie w pełni za darmo można obejrzeć te spotkania.


Darmowe streamy spotkań online – EURO 2020

Darmowe streamy spotkań online – EURO 2020

Austria – Polska

Na pewno gospodarze będą chcieli sprawić niespodzianę i zdobyć pierwsz epunkty podczas elimnacji do Mistrzostw Eurorop 2020. Jednak trzeba podkreślić, że gospodarze zbyt mocnych atutów inie mają. Ponieważ w swoich szregahc cięzko znaleźć zawodników, ktorzy grają w czołowych zespołach w Europie. Z pewnością Austriacy licza na poprawienie wyników z kwlaifkacji do Mundialu, gdzie to nie udało im się awnsoeać na tą dużą imprezą.

Polacy po fatalnych Mistrzostwach Świata, a także przeciętnej grze w Lidze Narodów chcą wreszcie się przełamać i sięgnąć po wygraną. Możliwości ku temu mają, ponieważ czołowi nasi zawodnicy przede wszystkim są w ofensywie: Lewy, Grosicki, Błaszczykowski, Zielński, Piątek czy Milik. Możliwości jak więc widać mamy, ale musimy to potwierdzić na boisku.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Izrael – Słowenia

Niewątpliwie przed nami bardzo ciekawe spotkanie. Bukmacherzy w roli nieznacznego faworyta stawiają gospodarzy. Gospodarze tego spotkania pokazali, że potrafią wygrywać, ale z dosyć przeciętnymi zespołami, a Słoweńcy na pewno do potęg nie należą.

Tym bardziej, że Słoweńcy na wyjazdach mają bardzo poważne problemy z wygraną. Zwycięstwo przychodzi im niezwykle trudno. Fakt, że wygrali zaledwie jedno z dziesięciu spotkań wyjazdowych jest tego najlepszym dowodem. Poza tym prezentowali się bardzo słabo w defensywie, gdzie tracili bardzo dużą ilość bramek.

Belgia – Rosja

Nie da się ukryć, że jest to jedno z ciekawszych czwartkowych spotkań. Belgowie niewątpliwie mają bardzo duży potencjał, ale nie zawsze potrafią go wykorzystać. W swoim zespole mają kapitalne generację zawodników i przez to są uważani za faworytów tego pojedynku. Tym bardziej, że grają przed własną publicznością.

Rosja zaprezentowała się kapitalnie podczas Mistrzostw Świata. Teraz na pewno liczą na awans na Mistrzostw Europy. Niewątpliwie ciężki mecz czeka w środę Sborną, gdzie będą chcieli na pewno namieszać. Jednak pytanie, czy będą wstanie.

Mecz RozgrywkiGodzinaTransmisja
Izreal – SłoweniaEliminacje do EURO 202020:45Oglądaj!
Belgia – Rosja Eliminacje do EURO 2020 20:45 Oglądaj!
Austria – Polska Eliminacje do EURO 2020 20:45 Oglądaj!
Poprzedni artykułŚrodowe spotkania online – 20 marca
Następny artykułStreamy na piątkowe mecze online – 22 marca
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.