Czas na kolejne spotkania podczas UTR Match Series. W sobotni wieczór zostaną rozegrane kolejne dwa spotkania. O godzinie 18:00 naszego czasu po przeciwnych stronach siatki staną Opelka z Hurkaczem.

sts

Mecze na żywo w internecie za darmo

Godzinę później natomiast rozpocznie się rywalizacja pomiędzy Kecmanovicem z Paulem. Obecny stan rywalizacji to 1-0 na korzyść tego pierwszego.

Opelka – Hurkacz

Opelka można powiedzieć, że jest nieznacznym faworytem tego spotkania, ponieważ pokazał, że znajduje się w dobrej dyspozycji. Wczoraj wygrał dwa swoje spotkania.Najpierw ograł w dwóch setach Kecmanovica, a następnie okazał się lepszy od Paula.

Hurkacz natomiast w pierwszym pojedynku zaprezentował się z całkiem dobrej strony w rywalizacji z Paulem. Wygrał spotkanie w dwóch setach. Jednak zdecydowanie to gorzej wszystko wyglądało w rywalizacji z Kecmanovicem, ponieważ Polak przegrał 2-0.

bonus bez depozytu od sts

Kecmanovic – Paul

Zapowiada się można śmiało powiedzieć zacięta rywalizacja i to już od pierwszej piłki. Obaj zawodnicy można powiedzieć, że prezentują podobny poziom. Kecmanovic obecnie zajmuje czterdzieste siódme miejsce w rankingu ATP, zaś jego najbliższy rywal sklasyfikowany j strona na pięćdziesiątej siódmej pozycji.

Paul pierwszych dwóch spotkań podczas tej imprezy na pewno nie może uznać za zbyt udanych. Bowiem przegrał swoje dwa spotkania. Najpierw musiał uznać wyższość Hurkacza, zaś w drugim pojedynku przegrał z Opelka.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Opelka – HurkaczTenis18:00Oglądaj online
Kecmanovic – PaulTenis19:00Oglądaj online

Poprzedni artykułDarmowe meczyki na żywo w internecie, m.in. Jeonbuk vs Suwon – 8 maja [piątek]
Następny artykułMeczyki na żywo. Streamy meczy za darmo online, m.in. Dynamo Brest vs Dynamo Mińsk – 10 maja [niedziela]
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.