Dużymi krokami zbliżamy się do zakończenia spotkań 1/8 finału w Mastersie. W środę 13 stycznia w pierwszym meczu dojdzie do konfrontacji pomiędzy O’Sullivanem z Dingiem. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 14:00.

Turniej Masters na żywo w internecie

Turniej Masters na żywo w internecie

W drugim dzisiejszym meczu Higgins zagra z Allenem. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 20:00.

O’Sullivan – Ding

Trzeba powiedzieć, że na papierze zdecydowanie lepiej wygląda Ronii. Osa jest wstanie zagrać na dobrym poziomie, ale z drugiej stront w każdym momencie potrafi „zawalić” mecz.

Poza względem sportowym na jego korzyść również działa H2H. Wygrał cztery z pięciu ostatnich meczy z Dingiem. Chińczyk jest to dobry zawodnik, ale nie potrafi przeskoczyć pewnego swojego poziomu. Ding na pewno będzie walczył, ale górą pewnie będzie Osa.

STS bonus na start bez wpłaty 2021

Higgins – Allen

John można powiedzieć, że w tym meczu jest faworytem. Jest lepszym zawodnikiem i przede wszystkim bardziej wszechstronnym. Do tego przysątpi meczu w dobrych nastrojach po bardzo dobrych występach w snookerej Lidze Mistrzów.

Allen natomiast w ostatnich czasie zanotował jeden dobry występ. Miało to miejsce w Scoottish Open. Jednak już w kolejnym swoim turnieju, tj. WGP przegrał pierwszy mecz.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
O’Sullivan – DingSnooker14:00Oglądaj online
Higgins – AllenSnooker20:00Oglądaj online
Poprzedni artykułEuroliga: Darmowe streamy meczy w internecie online – 12 stycznia
Następny artykułTransmisje meczów w internecie na żywo bez rejestracji, m.in. Polska vs Tunezja – 15 stycznia
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.