Czas na ostatnie spotkania trzeciej serii spotkań białoruskiej Wyszejszaja Liha. Niezwykle ciekawie zapowiada się już pierwsze niedziele spotkanie, w których do dojdzie do derbów Mińska, ekipa Eniergietyk-BDU podejmie FC Mińsk.

Meczyki na żywo w internecie za darmo. Liga białoruska online

Meczyki na żywo w internecie za darmo. Liga białoruska online

W drugim niedzielnym pojedynku o ligowe punkty powalczą w pojedynku bezpośrednim zespoły FK Witebsk z FK Smalawiczy. Planowy początek tego meczu to godz. 15:00.

Eniergietyk-BDU – FC Mińsk

W poprzednim sezonie emocjin w obu pojedynkach nie brakowało, ponieważ łącznie padło, aż trzynaście bramek. Najpierw starcie zakończyło się remie 3-3, zaś w rewanżu znacznie lepsi okazali sie piłkarze Eniergietyk-BDU wygrywając 6-1.

Oba te zespoły zmagania rozpoczęły niezwykle udanie dla siebie, bo od zwycięstwa. Gospodarze zmagania rozpoczęli od wygranej z BATE 3-1, zaś przed tygodniem komplet punktów zdobyli w rywalizacji z Ruchem Brześć.

Drużyna FC Mińsk natomiast pokonywała kolejno Biełszyna oraz przed tygodniem Dynamo Mińsk. Można być pewnym, że obie te drużyny będą chciały zdobyć komplet punktów w tym meczu. Patrząc na ich rezultaty to można być pewnym, że emocji raczej nie powinno zabraknąć.

bonus bez depozytu od sts

FK Witebsk – FK Smalawiczy

Patrząc na historię spotkań bezpośrednich to nieznacznie lepiej to wygląda wszystko po stronie gospodarzy. Drużyna FK Witebsk wygrała trzy z pięciu ostatnich konfrontacji z FK Smalawiczy, a także raz zanotowali remis oraz porażkę.

Przyjezdni natomiast do tej pory zgromadzili jeden punkt na swoim koncie. Udało im się go zdobyć w rywalizacji z zespołem Dynama Brześć. Natomiast przed tygodniem w rywalizacji z ISłacz Mińsk musieli uznać wyższość rywala.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Eniergietyk-BDU – FC MińskWyszejszaja Liha14:30Oglądaj online
FK Witebsk – FK SmalawiczyWyszejszaja Liha16:30Oglądaj online
Poprzedni artykułMeczosy online. Meczyki na żywo bez opłat, m.in. BATE vs Ruch Brześć – 4 kwietnia [sobota]
Następny artykułMecze na żywo w internecie bez opłat, m.in. FK Słuck vs FK Witebsk – 11 kwietnia [sobota]
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.