Czas na spotkania piątej kolejki siatkarskiej Ligi Mistrzów. We wtorek 11 lutego zostaną rozegrane dwa spotkania. Pierwszy z nich będzie miał w Serbii, a tam miejscowa ekipa Vojvodina zmierzy się z ZAKSĄ Kędzierzyn – Koźle. Początek tego pojedynku przewidziano na godzinę 18:00.

Meczyki na żywo online w internecie

Meczyki na żywo online w internecie

Dużo ciekawiej na pewno zapowiada się pojedynek w Belgii, ponieważ zmierza się tam drużyny Roeselare z Friedrichshafen. Początek tego starcia przewidziano na godzinę 20:30.

Vojvodina – ZAKSA

Aktualnie Mistrzowie Polski idą jak burza w Lidze Mistrzów. Do tej pory na wszystkie cztery spotkania wygrali, robiąc to w ładnym stylu. Bowiem w każdym z tych starć nie stracili nawet jednego seta.

Gospodarze to obecnie ostatnia drużyna w grupie E, która jeszcze nie wygrała żadnego meczu. Mało tego ten zespół do tej pory wygrał zaledwie cztery sety. Owszem Serbowie dobrze zaprezentowali w dwóch ostatnich pojedynkach, ale ostatecznie przegrali po TB z Roeselare oraz Friedrichshafen.

Nowy legalny bukmacher Betclic – Bonus bez ryzyka cashback

Roeselare – Friedrichshafen

Obie drużyny grają o drugie miejsce w grupie E, ponieważ śmiało można powiedzieć, że pierwsza pozycja „zarezerwowana” dla ZAKSY. Przewaga ekipy z Plusligi wynosi już siedem oczek na drugim i trzecim zespołem.

Belgowie z pewnością będą mieli przewagę psychiczną podczas tego spotkania, ponieważ grają na własnej hali. A poza tym w pierwszym meczu wygrali 3-0 i to na wyjeździe. Poza tym za zespołem Roeselare przemawia również bilans spotkań bezpośrednich. Bowiem Belgowie wygrali cztery z pięciu ostatnich z „Frytkami”.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Vojvodina – ZAKSASiatkówka18:00Oglądaj online!
Hurkacz – Tsitsipas Siatkówka 20:30Oglądaj online!