W sobotę 16 listopada reprezentacja Izraela zagra na własnym obiekcie z Polska. Mimo konfliktu zbrojnego, to pojedynek pomiędzy tymi zespołami ma rozpocząć się planowo o godz. 20:45 na Teddy Stadium. Można spodziewać się ciekawego starcia, ponieważ w obu ekipach są znakomicie piłkarze ofensywni: my liczymy na Lewego, gospodarze natomiast na Zahaviego.

Meczyki za darmo online

Meczyki za darmo online

Poza tym czekają nas jeszcze inne ciekawe starcia jak chociażby Irlandia Północna vs Holandia, czy też Chorwacja vs Słowacja. Zobacz, gdzie można znaleźć darmowe streamy online na te mecze.

Izrael – Polska

Gospodarze tego spotkania rozpoczęli bardzo udanie te eliminacje, ale wraz z kolejnymi pojedynkami było już tylko gorzej. Przed startem dziewiątej serii spotkań ta ekipa zajmuje piąte miejsce mając jedenaście punktów. Owszem tyle samo oczek ma co trzecia drużyna, ale strata do Austrii i tym samym miejsca dającego bezpośredni awans wynosi pięć punktów.

W zdecydowanie lepszym położeniu przed tym pojedynkiem są Polacy, którzy obecnie zajmują pierwsze miejsce w grupie G i tym samym maja zapewniony awans na EURO 2020. Podopieczni Brzęczka zapowiadają jednak, że nie zamieszają odpuszczać. Bowiem celem naszego zespołu jest pierwsze miejsce, a przewaga nad Austrią wynosi zaledwie trzy punkty.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

Irlandia Północna – Holandia

Irlandia cały czas nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kontekście dwóch pierwszych miejsc. Obecnie zajmują trzecią lokatę mają dwanaście punktów. Strata do lidera i wicelidera wynosi zaledwie trzy punkty. Spotkania październikowe w wykonaniu Irlandczyków nie był dobre, ponieważ zakończyły się porażkami z Niemcami oraz właśnie Holandią.

Holandia zajmuje obecnie fotel lidera w grupie C i niewątpliwie chce zapewnić sobie awans do finałów Mistrzostw Europy. Oranje po mału odbudują swoją potęgę i chcą to przypieczętować awansem na „Wielką imprezę”.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną Oranej 3-1.

Chorwacja – Słowacja

Aktualni wicemistrzowie Świata nie mogą być cały czas pewni awansu na Mistrzostw Europy. Obecnie owszem są liderami grupy E z dorobkiem czternastu punktów. Jednak daje im to przewagę zaledwie czterech punktów nad trzecim zespołem, a na tj pozycji sklasyfikowani są właśnie Słowacy.

Nasi południowi sąsiedzi na pewno chcą zrewanżować się za pojedynek wrześniowy, gdzie to przegrali na własnym obiekcie 4-0. Teraz czeka ich kolejne bardzo trudne starcie, ponieważ gospodarze w razie wygranej będą mieli zapewniony awans na Mistrzostwa, a poza tym jest to ostatni mecz Chorwatów w tych eliminacjach.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Chorwacja – SłowacjaEliminacje do Mistrzostw Europy18:00 Oglądaj online
Irlandia Północna – HolandiaEliminacje do Mistrzostw Europy20:45 Oglądaj online
Izrael – PolskaEliminacje do Mistrzostw Europy20:45 Oglądaj online
Poprzedni artykułBonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN u bukmachera BetFan na start
Następny artykułEliminacje Mistrzostwo Europy 2020: Darmowe meczyki online za darmo, m.in. Kosowo vs Anglia – 17 listopada (niedziela)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.