W poniedziałek 9 września zostaną rozegrane kolejne spotkania podczas eliminacji Mistrzostw Europy. Przed nami chociażby takie konfrontacje jak Irlandia Północna vs Niemcy czy też Słowenia vs Izrael.

Kwalifikacje Mistrzostw Europy na żywo

Kwalifikacje Mistrzostw Europy na żywo

Mecze elmnacji Mistrzostw Europy możesz obejrzeć online za darmo. Zobacz, gdzie znajdziesz darmowe streamy.

Słowenia vs Izreal

Niewątpliwie niezwykle istotne spotkanie dla ułożenia ekip w 'polskiej grupie”. Oba te zespoły mają po osiem punktów na swoim koncie.

Jednak to Słoweńcy do tego meczu przystąpią w nieco lepszych humorach. Ponieważ wygrali dwa ostatnie mecze z Słowenia oraz Polską. Izrael natomiast przegrał z Polską oraz w czwartek zremisował z Macedonią Północną.

Najnowszy pakiet powitalny BetClick. Cashback do 500 PLN

Irlandia Północna – Niemcy

Niemcy z pewnością do ego pojedynku przystapią z myślą, żeby zrewanżować się za porażkę w spotkaniu z Holandią, gdzie przegrali 2-4. Teraz na pewno rywal znacznie mniej wymagajacy, bo zespół Iralndii Półocnej.

Gospodarze obecnie mają komplet punktów punktów, ale trzeba podkreślić, że nie mieli mocnych rywali, ponieważ mierzyli się po dwa razy z Estonią i Białorusią, czyli dwoma najsłabszymi zespołami w grupie C.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Słowenia – IzrealEliminacje Mistrzostw Europy20:45Oglądaj online!
Irlandia Północna – Niemcy Eliminacje Mistrzostw Europy 20:45 Oglądaj online!
Poprzedni artykułDarmowe transmisje online z kwalifikacji Mistrzostw Europy – 8 września (niedziela)
Następny artykułKwalifikacje Mistrzostw Europy na żywo – 10 września (poniedziałek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.