Na wtorek 26 marca przewidziano kolejne osiem spotkań podczas eliminacji do EURO 2020, a co poza tym warto jest jeszcze warto obejrzeć w pełni za darmo.

Darmowe mecze, streamy, transmisje online

Darmowe mecze, streamy, transmisje online

Szwajcaria – Dania

Nie da się ukryć, że jest to najciekawsze wtorkowe spotkanie podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Zarówno Szwajcarzy jak i Duńczycy należą do dobrych drużyn. Chociaż trzeba przyznać, że Hewleci w ostatnim czasie prezentują się nieco lepiej.

Duńczycy potencjał posiadają całkiem spory potencjał. Przede wszystkim potencjał posiadają ogromny. O czym mogliśmy się przekonać podczas pojedynków z Polską w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Jak zobaczymy na kadrę to obie ekipy mają kim straszyć swoich rywali.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Miami Open:

Emocji podczas wtkorkowych spotkań w Miami Open nie zabraknie. Ponieważ dojdzie do kilku ciekawych pojedynków jak Edmund z Isnerem, czy Djoković z Bautistą.

Zielona Góra – Polski Cukier Toruń

Zespół Zielonej Góry przystąpi do tego pojedynki jako zdecydowany faworyt. Jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą. W dodatku gospodarze tego boju w tym sezonie jeszcze nie przegrali żadnego pojedynku.

Zespół z Torunia natomiast wygrał wszystkie ostatnie pięć spotkań ligowych. Jednak trzeba przyznać, że na wyjazdach to nie wygląda to wszystko.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Miami OpenTenis16:00Oglądaj!
Zielona Góra – Polski Cukier Toruń Koszykówka19:00Oglądaj!
Szwajcaria – DaniaKwalfikacje EURO 202020:45Oglądaj!
Poprzedni artykułPrzegląd darmowych transmisji na poniedziałek – 25 marca
Następny artykułMecze za darmo online na 27 marca
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.