Czas na poniedziałek 28 stycznia. Owszem emocji sportowych może nie będzie zbyt dużo. Jednak proponujemy darmowe stremy meczy za darmo!

Po bogatej w emocje niedzieli, podczas której zostały rozegrane finały w Australian Open, Mistrzostw Świata w piłce ręcznej, czy też Pucharze Polski.

W poniedziałkowy wieczór zostaną rozegrane dwa spotkania w lidze hiszpańskiej oraz włoskiej. W Seria A o ligowe punkty powalczą drużyny Empoli z Genoi, zaś w LaLiga Deportivo Alaves z Rayo Vallecano. Owszem nie są to uznane marki w świecie piłkarskim. Chociaż te drużyny z pewnością pokażą ambicję i wolę walki.

W tenisie natomiast rozpoczną się, m.in. dwa turnieje w tenisie Hua Hin czy też St. Petersburgu. W Chinach swój pojedynek rozegra Magda Linetty, która zmierzy się z Hon. W St.Petersburgu w poniedziałek zostaną rozegrane trzy spotkania. I to trzeba powiedzieć, że każde z nich będzie dosyć ciekawe. Najciekawszy bój to pojedynek Gavrilovej z Szarapową.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Turnieje tenisowe Tenis Cały dzień Oglądaj!!
Hon – Linette Tenis 12:45 Oglądaj!!
Gavrilova -Sharapova Tenis 15:00 Oglądaj!!
Empoli – Genoa Serie A 20:30 Oglądaj!!
Alaves – Rayo Vallecano LaLiga 21:00 Oglądaj!!
Poprzedni artykułCo warto obejrzeć w niedzielę 27 stycznia online za darmo?
Następny artykułDarmowe streamy na wtorek 29 stycznia
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.