W poniedziałek 16 czerwca czekają nad kolejne spotkania podczas Mistrzostw Europy U21. A poza tym zocz co warto jeszcze obejrzeć za darmo online!

EURO U21, Copa America online za darmo

EURO U21, Copa America online za darmo

Urugwaj – Ekwador

Jedyny poniedziałkowy pojedynek podczas rozgrywek Copa America będzie to konfrontacja pomiędzy Urugwajem, a Ekwadorem. Z pewnością piłkarze Urugwaju chcą zmazać plamę z poprzednich tych rozgrywek, gdzie zaprezentowali się dosyć przeciętnie. Zespół prowadzony przez Tabareza w dalszym ciągu ma mocny skład i ciekawych zawodników w swojej kadrze. Można śmiało powiedzieć, że pod względem kadrowym znacząco przewyższają swoich rywali. Patrząc na zespół Ekwadoru to można powiedzieć i to zdecydowanie, że najlepsi piłkarze mają swój najlepszy okres za sobą.

Serbia U21 – Austria U21

Pierwsze poniedziałkowe spotkanie to konfrontacja pomiędzy Serbią, a Austrią. Warto jest podkreślić, że Serbowie podczas spotkań eliminacyjnych nie przegrali żadnego pojedynku, notując osiem zwycięstw i dwa remisy. Austriacy wywalczyli sobie prawo gry podczas EURO w barażach, gdzie to okazali się lepsi od Greków.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest podkreślić, że obie te drużny bardzo dobrze się znają. Ponieważ los sprawił, że te ekipy grały ze sobą podczas fazy grupowej eliminacji do Mistrzostw Europy. Serbowie liczą najbardziej na swoją największą gwiazdę – Luka Jovića, który ma za sobą kapitalny sezon, ale na pewno nie można zapominać o Zivkovicu czy Milakovicu, którzy powinni dać się we znaki Austriaków. Austriacy niewątpliwie pod względem personalnym są słabszym zespołem od swoich rywali, ale łatwo się tutaj ie poddadzą.

Niemcy U21 – Dania U21

Kolejny poniedziałkowy pojedynek to konfrontacja pomiędzy Niemcami, a Danią. Nie da się ukryć, że zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek, ponieważ emocji nie powinno zabraknąć od pierwszej do ostatniej minuty w tym spotkaniu. Z tego względu, że w obu tych zespołach znajdują się bardzo ciekawy piłkarzy. W zespole naszych zachodnich sąsiadów największe nadzieję są pokładane na takich zawodnikach jak Tah czy Klostermann. Natomiast w drużynie z Skandynawii dużo będzie zależało od Skova, Larsena czy Andersena. Warto jest podkreślić, że ten pierwszy zawodnik strzelił najwięcej goli podczas eliminacji.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Urugwaj — EkwadorCopa America0:00Oglądaj!
Serbia – AustriaEURO 201918:30 Oglądaj!
Niemcy – DaniaEURO 201921:00Oglądaj!
Poprzedni artykułEURO U21, Copa America online za darmo – 16 czerwca (niedziela)
Następny artykułStreamy online za darmo, m.in. EURO U21 – 18 czerwca (wtorek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.