Legalny bukmacher BetClic oferuje promocję „Piłkarski Jackpot”. Wystarczy poprawnie wytypować osiem spotkań dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy, aby wziąć udział w podziale nagrody głównej, która to wynosi 10 000 PLN.

„Piłkarski Jackpot” u bukmachera BetClic

„Piłkarski Jackpot” u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic Polska, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownik, który chce wziąć udział w promocji „Piłkarski Jackpot” musi się do niej zapisać. Można tego dokonać wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że ta promocja dostępna jest typerom do 13 grudnia 2019 r. 18:00.

Bukmacher BetClic Polska dopuszcza w ramach tej promocji wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się TYLKO spotkania z oferty przedmeczowej na wszystkie osiem spotkań dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy.

Oddane typy musza pochodzić z oferty podstawowej, tj. „1 x 2”, wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Ciekawych pojedynków podczas tej serii spotkań nie zabraknie, ponieważ przed nami takie mecze jak chociażby Legia Warszawa vs Wisła Płock, Śląsk Wrocław vs Lech Poznań, Wisła Kraków vs Pogoń Szczecin.

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Lecz w promocji nie biorą udizału kupony zawarte za środki bonusowe.

Każdy gracz, który poprawnie wytypował wszystkie spotkania dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy oprócz wygranej otrzyma extra bonus. Bowiem kwota 10 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy klientami, których kupon kwalifikuję się w ramach tej promocji.

Każdy typer może zagrać w ramach tej promocji maksymalnie dziesięć kuponów.

Jaki jest najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Legalny bukmacher BetClic oferuje graczom na start pierwszy zakład bez ryzyka, tzw. Cashback. Chcąc skorzystać z tego bonusu koniecznie trzeba wpisać jedynie kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu pierwszy zakład objęty zostanie promocją. Jak kupon okaże się wygrany to super! Cała wartość znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer nie poniesie żadnego ryzyka. Ponieważ bukmacher BetClic Polska dokona zwrotu 100% stawki, aż do 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułStreamy z Ligi Mistrzów online w internecie, m.in. Din. Zagrzeb vs Manchester City – 11 grudnia (środa)
Następny artykułLiga Europy: Darmowe streamy za darmo -12 grudnia (czwartek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.