Bardzo ciekawy pakiet powitalny dla swoich graczy posiada bukmacher STS, który już za sam proces rejestracyjny daje swoim użytkownikom bonus na grę w wysokości 29 PLN i to bez żadnego depozytu.

Bonus u bukmachera bez depozytu / wpłaty

Bonus u bukmachera bez depozytu / wpłaty

W tej promocji mogą skorzystać Ci gracze, którzy nie mają jeszcze konta u bukmachera STS.

Bonus zostanie przyznany automatycznie do każdego konta gracza, po poprawnym przejściu procesu rejestracyjnego. A w żadnym wypadku nie jest on skomplikowany i potrwa dosłownie chwilę. Jednak należy pamiętać, że podczas rejestracji trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE!

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

To wszystko sprawi, że maksymalnie do 48 godzin na nasze konto trafi bonus w wysokości 29 PLN. I co istotne w tym wszystkim nie musimy robić żadnego depozytu, ani wpłacać pieniędzy. Jest to bonus na grę dla nowych graczy.

A nie da się ukryć, że warto jest skorzystać z tej promocji, ponieważ bukmacher STS ma ciekawe promocje dla swoich graczy. oferta bukmachera jest bogata, a poza tym wspomniany operator dla swoich graczy oferuje mecze online za darmo.

_____________

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułTransmisje online za darmo na piątek – 15 marca
Następny artykułMecze darmowe streamy sobota – 16 marca
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.