Legalny bukmacher BetFan oferuje na start pakiet powitalny, w którego skład wchodzi: bonus za trzy pierwszej wpłaty do 3000 PLN i zakład bez ryzyka do 100 PLN. Poza tym gracze mogą liczyć regularnie na zakłady bez podatku. To wszystko przy użyciu kodu promocyjnego „BETFAN” w procesie rejestracyjnym.

Darmowe bonusy u bukmachera BetFan

Darmowe bonusy u bukmachera BetFan

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera BetFan.

Podstawowa czynność te promocji jest to założenie konta. Można to wykonać jedynie na stronie bukmachera www.betfan.pl. Ten proces jest bardzo prosty, ponieważ trzeba podać tam dane osobowe. To sprawia, że każdy gracz bez żadnych problemów poradzi sobie z tym elementem.

BetFan: darmowy kod promocyjny

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego „BETFAN” w procesie rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher BetFan dokona aktywacji pakietu powitalnego. Należy pamiętać, że później już użytkownik nie będzie miał opcji, aby go wpisać.

polski bukmacher betclic online
Nowy legalny bukmacher Betclic – Bonus bez ryzyka cashback

Darmowy gotówka za wpłatę u bukmachera BetFan

Legalny bukmacher BetFan przyznaje darmowe środki graczom za dokonanie trzech pierwszych wpłat. Wysokość jaką gracz otrzyma w formie bonusu uzależniona jest od dokonanej wpłaty:

Przykład: Typer dokonał depozytu o wartości 500 PLN. Druga taka sama wartość i to automatycznie znajdzie się na koncie gracza, ale w formie środków bonusowych.

Każdy gracz maksymalnie za każdą wpłatę może otrzymać 1000 PLN. Łącznie za dokonanie trzech depozytów może mieć nawet bonus o wartości 3000 PLN.

BetFan: Zakład bez ryzyka do 100 PLN

Warto jest wiedzieć, że pierwszy zakład u bukmachera BetFan jest objęty promocją – Cashbackiem. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, który będzie spełniał poniższe warunki:

  • kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.25
  • kurs całkowity zakładu musi wynieść minimum 2.20
  • stawka minimalna 20 PLN

Wówczas jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to bukmacher BetFan dokona zwrotu 100% stawki kuponu do 100 PLN. W razie wygranej cała wartość znajdzie się na koncie typera.

Większe wygrane o 14% u bukmachera BetFan

Legalny bukmacher BetFan oferuje swoim graczom w dalszym ciągu promocję, w której zwiększa wygrane o 14%. Chcąc z niej skorzystać wystarczy zagrać dowolny zakład AKO:

  • kurs typu musi wynieść minimum 1.25
  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 2.20

Wszystkie kupony spełniając powyższe warunki są objęte promocję, czyli bez podatku.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe meczyki z NHL i NBA online – 15 listopada (piątek)
Następny artykułDarmowe streamy online, m.in. Izrael vs Polska – 16 listopada (sobota)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.