Przed nami Nowy Rok 2020 z tej okazji bukmacher LvBet przygotował promocję graczom, w której to można otrzymać darmowe środki za aktywność. Łącznie nagrody trafią do 2025 użytkowników.

Darmowy freebet 2020

Darmowy freebet 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej gracz dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Typerzy z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 1 stycznia do 19 stycznia do godz. 23:59.

Podczas trwania tej promocji kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze jak i kombi.

Gracz sam wybiera jakie typy znajdą się na kuponie, ponieważ bukmachera LvBet dopuszczona wszystkie zdarzenia z swojej oferty. W dodatku typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

bonus bez depozytu od sts

Każdy gracz sam wybiera stawkę kupony, ale warto jest mieć na uwadze fakt, że z promocji automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher LvBet nagrodzi pięciu graczy bonusami o wartości 2020 PLN, którzy uznawali najwyższą wypłaconą kwotę.

Dodatkowo bonusy o wartości 10 PLN trafią do 2020 graczy, którzy dokonali najwyższego obrotu.

LvBet bonus za rejestrację bez depozytu 2020

Bukmacher Lvbet online oferuje już na start graczom darmowe środki o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo dwie pierwsze wpłaty objęte są promocją u bukmachera LvBet, za które można otrzymać bonus w wysokości 100% i 50% za dokonanie wpłaty, odpowiednio do 1000 PLN i 500 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać powyższych bonusów musi koniecznie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe meczyki online w internecie z NBA – 29 grudnia (niedziela)
Następny artykułTransmisje na żywo z Euroligi, m.in. Lyon vs Real Madryt – 3 stycznia (piątek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.