Zakład bez ryzyka na start oferuje nowym graczom bukmacher BetClic. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego – KOD510.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN

Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie miał konta u bukmachera BetClic Polska.

Użytkownik, który chce skorzystać z zakładu bez ryzyka musi najpierw dokonać rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy też nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjny KOD510, ponieważ to sprawi, że bukmacher dokona aktywacji Cashbacku. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyny moment, kiedy można wpisać ten kod.

BetClic kod promocyjny na start

Następnie pozostaje już dokonanie pierwszej wpłaty i zagranie kuponu.

Warto jest wiedzieć, że jedynie pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako wygrany to cała wygrana trafi na konto gracza. W razie przegranej bukmacher dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe streamy z Pucharu Świata w siatkówce, m.in. Polska vs Włochy – 6 października (niedziela)
Następny artykułTurniej Tianjin darmowe meczyki online za darmo, m.in. Linette vs McHale – 8 września (wtorek):
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.