Legalny bukmacher PZBuk oferuje nowym graczom bonus już na start. Wystarczy dokonać wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków. Maksymalnie każdy gracz w ramach tej promocji może otrzymać nawet 500 PLN.

PZBuk kod promocyjny na start

PZBuk kod promocyjny na start

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera PZBuk.

Pierwsza czynność tej akcji jest to rejestracja konta. Można tego dokonać wyłącznie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy tam podać swoje dane.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera PZBuk

Należy jednak pamiętać, że dokonać odblokowania bonusu powitalnego u bukmachera PZbuk.

Należy to jedynie wykonać poprzez wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy jednak pamiętać, że później już typer nie będzie posiadał możliwości, aby go wpisać.

Po czym trzeba przejść poprawienie weryfikację danych oraz dokonać pierwszej wpłaty, która jest objęta promocją.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

Bonus za wpłatę od PZBuk

Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest od wysokości wpłaty jaką typer umieścił:

Przykład: Gracz wpłacił 250 PLN. W prezencie otrzyma od bukmachera PZBuk bonus 250 PLN. Razem użytkownik będzie posiadał 500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus od bukmacher PZbuk znajdzie się na koncie gracza automatycznie po tym jak wspomniany operator dokona zaksięgowania depozytu.

W ramach tej promocji każdy użytkownik może maksymalnie otrzymać nawet 500 PLN.

Gracze, którzy posiadają aktywne konto u tego operatora mogą liczyć poza tym na inne ciekawe bonusy jak chociażby „Komborakieta”, czy też „kombodoładowanie”, gdzie to można liczyć na większe wygrane.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułSkoki narciarskie w Wiśle. Konkurs indywidualny online – 24 listopada (niedziela)
Następny artykułMecze w internecie za darmo. Co oglądać online – 25 listopada (poniedziałek)
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.