Po dłuższej przerwie wracamy z rozgrywkami w lidze australijskiej A-League. Jedyny mecz, jaki będzie miał miejsce w dniu 17 lipca będzie to rywalizacja pomiędzy Sydney FC z ekipą Wellington Phoenix. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 11:30.

Mecze na żywo – meczyki, transmisje online, sport live w internecie

Mecze na żywo – meczyki, transmisje online, sport live w internecie

Śmiało można powiedzieć, że jest to mecz na szczycie ligi. Bowiem zmiezą się ze sobą pierwsze i trzecia drużyna. Jednak trzeba dodać, że różnica punktowa pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża i wynosi, aż dwanaście punktów. Oczywiście na korzyść gospodarzy.

Dodać trzeba, że obie te ekipy bardzo dobrze czują się na własnym obiekcie. I tutaj przewagę z pewnością będzie miała ekipa Sydney, która przed własną publicznością zanotowała osiem wygranych oraz po jednym razie remisowali i przegrywali. Piłkarze Wellington w delegacjach natomiast zanotowali trzy wygrane, dwukrotnie padał remis oraz czterokrotnie kończyły się one porażkami.

Jeśli zobaczymy na bilans spotkań bezpośrednich to przemawia on za zespołem Sydney, która to ekipa w ostatnich pięciu starciach trzy razy wygrała z zespołem Wellington. Poza tym po jednym razie przegrywali i wygrywali.

Jak obejrzeć mecz Sydney – Wellington Phoenix online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję meczu Sydney – Wellington Phoenix oglądać za darmo
  4. Warto jest wiedzieć, że rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Sydney – Wellington PhoenixA-League11:30Oglądaj online
Poprzedni artykułMeczyki na żywo online w internecie Atalanta vs Brescia – 14 lipca [wtorek]
Następny artykułMecze na żywo – meczyki, transmisje online, sport live w internecie: Sassuolo vs Milan 21 lipca [wtorek]
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.