Liga białoruska nie zwalnia tempa. Mimo, że wszystkie ligi europejskie są obecnie zawieszone jedynie zmagania toczą się w Wyszejszaja Liha. W niedzielę 29 marca zostaną rozegrane dwa mecze w drugiej serii spotkań tej ligi. Pierwszy pojedynek to mecz, w którym o ligowe punkty powalczą zespoły Isłacz Mińsk z FK Smalawiczy. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 15:00.

Meczyki online za darmo

Meczyki online za darmo

W drugim pojedynku dojdzie do rywalizacji pomiędzy zespołami Nioman Grodno z FK Witebsk.

Isłacz Mińsk – FK Smalawiczy

Patrząc na bilans spotkań bezpośrednich to można być pewnym, że bramki w tym pojedynku zobaczymy, ponieważ w każdym z ostatnich pieciu meczy gole padały. Ostatnie starcie zakończyło się rezuzltatem 3-2.

Poza tym obie te drużyny bramki strzelały w pierwszym meczu. Isłacz na własnym obiekcie pokonał drużynę Nioman Grodno 1-0, zaś piłkarze FK Smalawicz sprawili sporą niespodziankę, gdzie to na wyjedzie zremisowali z Dynamo Brześć 1-1.

bonus bez depozytu od sts

Nioman Grodno – FK Witebsk

Gospodarze na pewno liczą na pierwsze punty po tym, jak przed tygodniem przegrali z zespołem Isłacz 1-0. Jednak należy podkreślić, że i tak byli blisko jednego punktu, ponieważ bramkę stracili w ostatnich minutach pojedynku. A warto jest zaznaczyć, że przez większość spotkania grali w osłabieniu jednego zawodnika.

Piłkarze Niomanu natomiast grali przez zdecydowaną większość spotkania w osłabieniu jednego zawodnika w rywalizacji z ekipą Isłacz Mińsk. Jednak ostatecznie rywalizacja zakończyła się rezultatem 1-0 na korzyść zespołu z stolicy Białorusi.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Isłacz Mińsk – FK SmalawiczyWyszejszaja Liha15:00Oglądaj online
Nioman Grodno – FK WitebskWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Poprzedni artykułPewniak na E-sport od Fortuny. Bonus do 25 PLN dla typerów
Następny artykułStreamy meczy na żywo bez opłat online, m.in. Dynamo Mińsk vs Żodzino – 3 kwietnia [piątek]
Mecze24 to legalne mecze na żywo online. Darmowe transmisje live ze wszystkich meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin sportowych. Meczyki 24 na żywo za darmo w internecie.